Jak začína láska...

22. února 2008 v 11:48
Když se svět rozdelil na 3 časti a aliance zahajila krvilačnej boj proti horde... Začal se i příběh...
A to bude ten múj:D
Vítr věštil válku... Elfové byli neklidní a spájeli se s rasami aliance proti horde... Tiše sem ležela na trávě, a přemejšlela, jak dát do pořádku své zasnoubení z Azhariusem. Včera mně požádal, když zjistil, že sem se přidala k jeho guilde. Nejhorší je, že bych byla šťastná za to, že si mě chce vzít, ale nekdo se do toho zapletl... Ješte k tomu člověk, bojovník....Swwap. Válka stojí před bránami a já si tu řeším otázku koho si vzít. Asi se mi ten člověk fakt libi :P Jednoduše ho nedokážu dostat z hlavy. Střetla sem ho v Teldrassilu, mým rodním měste. Měla sem problémy s nightsabermi (veliký mačkovitý šelmy pro ty méně chápajíci:) a on mi zachránil život. Jakoby to nestačilo, ješte mně i doprovodil do hlavního města. Néžeby to byl muž, který vás okamžite očaří, a to říkám ze skoušenosti, ale balil mně celou cestu a komplimenty nešetřil. (A každá holka ráda poslouchá komplimenty, ne??) V jeho společnosti sem upřednostila svou kočičí podobu (byla sem vděčná za to, že sem druid a v souladu s přírodou se umím proměnovat), a proto mně nazval svojí kočičkou. On si mně proste přivlastnil! Mužský... Byl úplnej opak Azhariuse... Azharius... Já sem mu fakt řekla ano.. A on ani tolik času nemá, aby začal dělat přípravy na svatbu. Když on má stále něco, je vážny, romantický, milý a upřimný přítel... A Swwap? No to je postrach všech ženských. Zdá se být vzrušující, silnej, tvrdej... OMG já se snad červenám.
"Wiwa!" kousla jsem se do rty od překvapení...
"Azhariusi!"
"Jsem rád, že tě vidím. Chyběla jsi mi." vtisl mi na líce letmej bozk. Ale nééé už zasa. Swwape jestli rychle nezmizneš z mé hlavy slibuju, že až se uvidíme příšte nakopu ti zadek!
"Vypadáš báječně!" usmál se Azh. Snažila jsem se rychle změnit tému.
"Slyšela jsem, že horda se moc rozptylila poslední dobou." ješte stále se mi motal v hlavě Swwap... Ah ty jeho ruce, co by ty dokázali dělat na mým těle.
"Posloucháš mně vúbec?"
"Oh já .... jsem jen přemejšlela, jak se dostanu do města lidí. Potřebuju nakoupit lektvary."
"Říkal jsem, že tvúj bratr přešel k hordě!"
"Cože?" zústala jsem šokovaná.. Já a múj bratr sme byli dvojčata, ale úplne rozlišný... Já elf, on nemrtvej, jako dva protiklady. Byl to nejsilnejší warlock, co znám.
"Proč odešel?" Azh byl zamyslenej tvář se mu vyjasnila až když mi odpovědel.
"Aliance ho uštvala k tomuto rozhodnutí..." Byla jsem zničená. Vúbec nic jsem nechápala. Jaký to bude stát ve válce proti vlastnímu bratrovi???
Cesta do Stormwindu nebyl dlouhá, když sem jela z hlavního města. Stačilo projít portem a ocitla jsem se ve měste lidí. Město v modrých barvách, znaky aliance. Ještě stále mně trápil múj bratr, ale i někdo jiný. Potřebovala jsem sehnat pár lektvarú od alchemikov a ješte se podívat do aukce. Právě jsem procházela do centra Stormwindu když jsem uslyšela slova, co mně přinutila stát.
" Ahoj kočičko!" ješte ten mi tady chyběl. Jako kdybych neměla i bez něj dost citových problémú. Ale když mi to tak vadí, proč se já kráva usmívám a červenám???
"Ahoj zlato!" kdyby mně tak slyšel Azharius....
"Nevím kam jdeš, ale rád bych šel s tebou." ten jeho zatracenej majetníckej egocentrizmus...Mužský. Tak sme šli spolu. Probíhali mezi náma slušný řečičky, a předse v tom bylo i neco jinýho. Já se vážne snažila. Promiň Azhe, já se fakt snažila. Když jsem chtěla odejít ze Stormwindu, chytil mně za ruku a přitisl k sobě. Nedejchala jsem jak moc sem chtěla aby mně políbil, ale nemohla jsem to dopustit.
"Swwape já jsem zasnoubená!" vylítlo ze mně. Asi ho to dost šokovalo protože mně ihned pustil.
" S kým?" ten hlas byl drsnej, bez citu, jakobych slyšela zvíře co si brání, co mu právem náleží.
"S Azhariusem."
"Budu o tebe bojovat... dám si s nim duel o tebe.Jednoducho ho musíš odmítnout! Vezmi si mně!!!" byl to rozkaz ne žádost, ale vědela jsem že to nesmím dopustit. Jemně jsem se usmála a projela portem do svýho města.
Za těch pár dnú, co jsem se snažila zjistit co je s mým bratrem, mi došlo pár listú od Swwapa zatím co Azharius se moc nečinil.Poslal jen jeden. Vědela jsem, že kdyby mně Swwap požádal dřív, určite bych řekla ano. Zatraceně... Vlastne o něm nic nevím.. Dá se mu věřit?? Nezradí mně... Potřebuju ho teď, to vím. Múj bratr je u hordy nevím co s ním je, nevím jestli se mu něco náhodou nestalo. Matúši kde seš? Tvoje sestřička te potřebuje. Ako sem takhle přemejšlela, kráčela sem čoraz hloubeji do lesa. Zacítila jsem nečí přítomnost a hlavne nebezpečí. Proměnila jsem se v kočku a zneviditelnila se, akonáhle jsem uslyšela hlasy. Byly to dva horďáci. Jednoho sem znala... Byl to Andy, no druhej se mi nezdál nijak povědomej. Rozhodla jsem se čekat, s Andym sme byli přátelé už dost dlouho na to abych vědela, že cítí mou prítomnost.
"Nalathriele, ne!" vykřikl Andy.Pozdě. Nestihla sem se vyhnout čepeli jeho rapíru.
"Hajzle!" vykŕikla jsem a zaryla sé pazoury do jeho těla, no byl silnejší a moc rychle mně od sebe odehnal. Cítila jsem, že rychle mi uboudá sil. Krvácela jsem a před očema se mi myhali flaky.
"Nech ji!" Andy ho zezadu napadl. Zrak se mi úplne zahmlil a proměnila jsem se do své ludsky podoby. Nevím jestli sem halucinovala. nebo ne, ale ocitla jsem se na nečích rukách. Swwap... no jasně, vždy je tam když ho třeba. Jediný co jsem, ale v té chvíli dokázala říct bylo: "Andyho ne... Je to přítel." a pak jen tma. Přebrala jsem se v posteli a slyšěla nečí hlasy.Andy...Swwap... Nalathriel... Otevřela jsem oči a otočila hlavu směrem k hlasúm.Swwap se musel řádne poprát s Nalathrielom protože mnľ rány na tváři a Andy taky neměl práve nejlepší výraz v tváři. No rovnou oproti mně byl Nalathriel. Ležel dořízenej na posteli... Smích... Já chytla záchvat smíchu, a všechna bolest kterou sem u toho cítila stála za to:P
"Ale kočičko!" Swwap se usmál a Andy se taky nezdržel smíchu. Pro něj to bylo typický..:D
"Sem rád že si v pořádku:)" řekl Andy a objal mně na privítanou, Swwap si sedl vedle mně a přitulil si mně k sobe. Cítila jsem se v bezpečí mezi lidma na kterých mi záležalo.
"Co tu vúbec deláš Andy?"
"Tvúj bratr mně poslal... Mám ti říct, že je v pořádku ať se o nej nestrachujes, vědel že si budeš delat starosti:" Andy se strhl když Nalathriel upustil vzdech bolesti. Probíral se. Cítila jsem jak se Swwapovi napli svaly na ruce a sevřel mně ješte pevneji.
"Měl jsem ti ťíct jenom tohle, ale teď bych mněl spěchat dřív než se Nal probere, protože udělá takovou spoušť, že upozorní celou Alianci na naši přítomnost. A sme ve válce, to si teď nemúžeme dovolit.." ješte jednou mně objal.. Nerada sem ho puštela pryč, nechtěla jsem aby se mu neco stalo...
"Andy řekni mému bratrovi,že ho mám ráda a dávej na sebe pozor jasny?" tiše přikyvl a pak s Nalathrielem na rukách se vytratil do noci. Až tedy sem si plně uvědomila Swwapovu přítomnost a i to,že mně pořád držel v náručí. Pomalu sem se odtáhla a podívala se na něj. Usmál se a nežne mně políbil. Skoro jsem zapoměla kde sem... Promiň Azhariusi... Odtáhla sem se od něj, měla sem spuchnuty rty a plytkej dech. Rána mi hořela, ale jeho oči blčeli. Blčel v nich oheň co spaloval mé tělo. Nebylo správny co sem dělala vědela sem to. Políbia sem ho nežne rtami se jen otřela o ty jeho...
"Jdi.." zašeptala sem... sem zasnoubená, tohle nesmím pomyslela sem. Nechtěla sem aby odešel, ale nemúžu dopustit abych někoho podvádela. Nevěřícne se na mne podíval. Planul v něm hnev, skoro až zuřivost.
"Miluju tě" řekl přes sevřený rty a náruživě mne políbil.Pak mně odstrčil a vyšel do noci jak Andy. Něvedela jsem co dělat, přemejšlela jsem až do vyčerpání.
* * *

Andy nesl Nalathriela už nějakou tu chvíli na rucích, když se Nal začal probírat. Pomalu ho složil na zem. S Nalových úst se drali stony smíchané s nadávkama. Andy se uškrnul sám pro sebe a přemejšlel kolik jse toho zmněnilo. Jeho zásnuby byly jen před pár týdnami a to si nestihl se svou krásnou ženou užít ani jen pár dnú. Byl povolán jako vojak pro hordu i to jen díky svým schopnostem. Té válce třeba zabránit. Nechtěl aby umírali lidi na kterých mu záleží. Wiwa... byla u Aliance, byl si vědomý že ona na sebe bude muset dát pozor sama, no on byl zodpověný za jejího brata Matúše.
"Prosím tě, dej na sebe pozor Wiwo.." zašeptal tiše do noci a zhluboka se nadechl. Nalathriel se probíral dost pomalu, ale zdálo se, že začína mít pod kontrolou i své pohyby. Andy ho podepřel, no obadva měli každej sval na těle napjatý. Andyho róba byla prosáklá potem a lepila se mu na široký ramena, a Nalovo brnění v tom vlhku začelo být těžký. Pomalu Nala opřel o strom, vědel že v tomhle boji bude bojovat sám. Postavil se dál od Nala a čekal... Prví útok přišel zprava, andy na špeha poslal ohnivou kouli a zasáhl ho.. No ze zadu na nej zautočili dva rogueovia. Nevidel ich.. Sakra.. Andyho mysl pracovala na plný obrátky.. Nevědel je zastavit oba.. V tom se do boje zamíchal Nal, udeřil jednoho dýkou a Andy zatím pjestí udeřil toho druhýho. Oba leželi teď na zemi a nehejbali se. Nal spustil pár nadávek a on zatím prohledal alický špehy. Nic nenašel...
"Nale drž už konečne hubu!" řekl když Nal nepřestával ze sebe chrlit nadávky
"Fajn!" Nal stichl a opřel se o strom. Rána ho pálila... Vědel, že to nestihnou do rána na území hordy, ne když bude Andyho takhle zdžovat..
"Jdi...jinak nás oba zajmou..." Nal se zadíval do země a začal mít strach, vědel,že alianci spúsobil mnoho škod na to aby ho jen zajali. Zabijou ho...
"Nenechám te tady, sme přece horda, ne aliance... My pozadu nenecháme nikoho.." Andy se uškrnul na Nala a podepřel ho... Vyrazili znovu do noci. Nevedeli však, že nejsou sami...
* * *
Když sem už vážne nevědela co so sebou, zašla sem za Maud. Byla mnohem starší odemně a předse nekdy jak malá holka. Chtěla sem aby mi pomohla. Když sem šla k ní omylem sem vrazila do jedoho kluka. Ohánel se mečem který byl na něj troška velkej. Byl mladší ode mně, ale črty jeho tváře přezrázeli, že z nej bude krásnej a urostlej člověk. Holky se už teď za ním otáčeli, ale on si toho moc nevšímal.
"Promiň, nechtěla sem..." řekla sem a usmála se na něj. Úsměv mi opětoval, ale pak jeho výraz jakoby ustrnul. Zadíval se na mně a zdálo se, že si mně proměřil. Líbil se mi jeho úprimnej detskej výraz tváře.
"Jak se jmenuješ?" zeptal se a ješte stále odemně neodtrhnul zrak
"Wiwa.. " než sem stihla odpovědet hned na mně vypálil, že se jmenuje Fox a učí se za bojovníka.Taky sem zjistila, že patří k naší guilde a že ho Swwap sebral pod svá křídla. Řekl mi, že chce bojovat ve válke a že chce dokázat, své holce, že je někdo ať její rodiče souhlasí z jejich sňatkem. Byl mi hodně sympatickej a dobře sme si rozuměli. Ani jeden z nás dvou netušíl, že to je začátek úpřimného přátelstvi a že nás bude stát ješte moc problémú. Když sme tak sedeli na námestí, uslyšela sem Swwapúv hlas. Chyběl mi...
"Hej Foxi!" vykřikl na něj a když sem se otočila i já ani se na mně nepodíval. Byla sem z toho zmatená. Fox vyskočil a utíkal za Swwapem... Začali s tréningem u kterýho ho Swwap ani troška nešetřil. Nevěřila sem tomu, že mně úplně ignoroval po tom co mi řekl.. Všímala sem si jeho pohyby, tak odlišné od Foxových. Fox se pohyboval rychle, pružne no s menší silou a jeho údery neměli žádny účinky. Bylo mi jasný, že když bude takhle trénovat dál bude jak Swwap.. Nejen rychlý a pružný, ale i silný a s tim tvrdým výrazem v tvári který má bojovník po mnoha bojech za sebou. Bylo jasný, že Fox se předvádel čím ztrácel pojem o prúběhu boje. Víc se věnoval svým obdivovatelkám jak boji. Pozorovala sem, že Swwap mu dáva lekci a viděla sem, že mu ji dáva rád. Mezi těma dvoma vládla akási nevraživost... Když skončili pozorovala sem Swwapovo spocené tělo.. Šel do hospody a nahoru do pokojú. Fox se věnoval holkám co se na něj šli podívat. Tak sem šla za ním nahoru... Nevědela sem co vlastne čekám, ješte stále sem nezrušila své zasnoubení s Azhariusem, ale nevydržela sem to bez něj. Neklopala sem a byla to dost velká chyba, Swwap si akorát sundal spocený triko a myl si hruď. Když sem videla hru svalú na jeho rucích až mi špatne došlo... Sčerveněla sem a chtěla vycouvat.
"Co chceš?" tón jeho hlasu byl nevlídny a provokativní zároveň.
"Já, chci s tebou mluvit o tom co si mi řekl..."
"A co bylo na tom nezrozumitelné??? " vykročil ke mně a než sem stihla vúbec neco delat políbil mně. No byl to jinej bozk, než sem od něj dostala naposledy. Tenhle nedával..tenhle bral, ničil...... Cítila sem jeho napjetý svaly a i jeho zrychlenej tep. Prudce se odemně odtáhl a já jen šokovaně stála.
"Odejdi.." vědela sem že to byla pomsta za to co sem udělala já, no nechtěla sem odejit.. Obešla sem ho a postavila se přímo před něj. Políbíla sem ho... já jen tak skoro sem tomu nevěřila... Vědel moc dobre, že tenhel bozk zapečetil moji odpověď na jeho otázku manželství. Jo stanu se jeho ženou... jenže co bude s Azhariusem... Přes noc sem zústala v Stormwindu, vlastně sem ani neměla moc na výber. Swwap mně nikam nechtěl pustit. Vědela sem, že zítra přijde do Stromwindu Azharius a tak sem byla celej večer napjatá. Všiml si to a snažil se mně uklidnit...Nejdřív slovy a pak objetím, ale znáte to pokušení co vás vede když chcete mít pokoj... Ráno sem se probudila v Swwapové posteli a cítila se ješte mizerneji než před tím. Ješte sem ani nezrušila zasnoubení a už spím s mužem kterýho si jen budu brát. Swwap ješte spal. Dívala sem se jak spokojne dříme a vyfukuje:P.. Naklonila sem se k němu , políbila sem ho na krku a jemně přešla krivkami jeho brady. Když mně stáhl celou silou pod sebe, sem zvýskla překvapenim. Usmál se na mně :) zdálo se, že byl spokojenej po dnešní noci. Cítila sem jak skoumá moji tvář, pak mně začal líbat až mi vyrazil dech. Vědela sem oč mu de.. Chtěla sem ho, no nebo spíš moje tělo...
"Swwape nech toho!" mněla sem výčitky kvúli Azhovi a tak sem neposlouchala nalíhaní mého ani jeho těla. I když to jeho nalíhaní už začínalo tlačit xD.
"Byla si úžasná kočičko, bych si tě nechal v posteli napořád" přešel rukou po mém nahém těle a to sem už nevydržela. Vyskočila sem a šla si po věci. Cítíla sem jeho pohled a tak sem si rychle oblékla co sem našla. On se taky začal oblékat, vylezl z postele bez náznaku stydlivosti a přemával se předemnou jako by byl oblečenej. Líbil se mi pohled na jeho tělo... Všiml si, že se koukám, a usmál se.
"Sem rád, že ses rozhodla..On to snad pochopí, a když ne tak mu rozrazím ..." nestihl domluvit protože sem ho zahřákla. Uslyšela sem , ako u hlavní brány vítaj příchozí vojaky. Vědela sem, že tam bude i Azharius. Tiše sem pohlédla na Swwapa a naposled ho před velkým výbuchem políbila.
***
Já vědela, že to dopadne špatně.. Jen co sem to Azhovi řekla vybuchl.. Zaútočil na Swwapa a prali se jak divý. Když Azharius zjistil, že souboj nevyhra jednoduše se otočil a odešel. Takhle nazuřeného sem ho dlouho neviděla. Bylo mi do breku...Tolik toho pro mně udelal. Do jeho guildy sem už nepatřila, začlenila sem se do Swwapový guildy. Naše svatba se měla konat krátce potom. Byla sem šťastná, ale něco mně nenechalo být. Múj bratr.... Jenže to nebylo jediný. Přišel mi list od Chloe, Andyho snoubenice, že se ješte stále nevrátil domú. Vědela sem, že jediný spúsob jak zjistit co se děje je jít do Duskwoodu, kde drži zajatce. Swwap si všimnul, že mně neco trápí a často se o mně staral. Vědela sem, že naše svatba bude muset počkat a vědel to i on.Jednou v noci, když sem ležela v jeho náručí, cítila sem , že mám strach. Strach o bratra, o Andyho, o muže co leží vedle mně. Mněla sem strach z války...
"Tohle je už tretí noc, co si tak neklidná kulíšku. Co se děje??" zadívala sem se mu do oči a pokoušela se trocha pozbírat.
"Psala mi Chloe.. Je to Andyho snoubenice.. Říkala, že se ješte nevrátil, mám o něj strach!"
"Ale no tak, Andy je určite v pořádku.."
"A co když ne?! Miláčku já musím odejít... Musím ho najít, jestli se neco nestalo..Prosím tě dovol mi to.." bylo videt, že zápasí sám zo sebou, ale vědel, že on musí také odejít. Já to vědela už dlouho. Byl bojovník a jeho úlohou bylo bojovat po boku svého otce u brány Outlandu. Museli čelit démonúm, nejen hordě.
"Tak dobrá, ale pod podmínkou, že nepújdeš sama. Fox pújde s tebou, múže ti být nápomocnej. Ale dávej si pozor, neopovaž se mně podvést.." zasmála sem se nad touhle poznámkou.
"Dobrá, ale ty na sebe dávej taky pozor.." začali sme se líbat a cítila sem, že odloučení nás nerozdelí. Musím pomoct Andymu i mému bratrovi. Pri Swwapovým láskaní, sem však zapomínala na to co mně ťíží.. Jediné na co sem myslela byl on. Oddala sem se mu v tu noc nekolikrát, a zakaždým sem vědela, že možná se už neuvidíme.
***
Ráno sem se se Swwapem rozloučila se slzami v očích.. No oba sme vědeli, že musíme zústat naživu... Swwap dal poslední instrukce Foxovi a pak sme se vydali na cestu. Ješte před hlavní branou mi zamával a vybral se taky bojovat do Outlandu. Sedela sem na svým tigrovi kým si Fox chystal koně. Byla sem ticho...
"Ale neboj, když to někdo zvládne tak Swwap.. A určite by tu nenechal tak hezkou holku jako ty:D" usmál se na mně tím svým detským usměvem, který mně úplne odzbrojil a přinutil usmát se. Cesta do Duskwoodu, nebyla moc dlouhá no čím sme šli blíž, tim méne sme mluvili a byly ostražitejší. Fox mi rozprával o svý holce. O tom jak moc ji miluje a jak jí chce dokázat, že umí být mužem. Ráda sem ho poslouchala... Bylo to příjemný poslouchat mládě, když mluví o svých snech a nadejích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wiwa Wiwa | 22. února 2008 v 11:50 | Reagovat

už mám skoro polku ale nejak sa to zas vymazalo za gramatické chyby sa ospravedlňujem, ale česky sa len učím.

2 AndyCZECH AndyCZECH | 24. února 2008 v 18:55 | Reagovat

Velmi hezké, pokřauj:)))

3 Melindushka Melindushka | 24. února 2008 v 19:10 | Reagovat

super.. som zvedava ze co z toho bude:D

4 Fox Fox | 26. února 2008 v 15:10 | Reagovat

Super :) uz se tesim az tam budu i ja :-P ale je to moc fajneee :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama